Over Balletschool Haren 

Welkom op de website van Balletschool Haren!

Wij geven met veel enthousiasme les in kleuterballet, klassiek ballet, moderne dans, streetdance en BBB in Haren en sinds 2007 ook  kleuterballet,klassiek ballet en streetdance in Zuidhorn. Onze balletschool is aangesloten bij de NBDK (Nederlandse Bond voor Danskunstenaars).

Plezier beleven aan het dansen staat bij ons voorop. Daarbij besteden we serieus aandacht aan de ontwikkeling van technische vaardigheden van onze leerlingen.

Bij ons krijgen de leerlingen de mogelijkheid zich op het gebied van de dans breed te oriënteren en te ontwikkelen. Dat doen wij door - naast het geven van lessen - ook de mogelijkheid aan te bieden om mee te doen aan één van onze wedstrijdteams of het productieteam. Daarnaast bezoeken we ook regelmatig dansvoorstellingen, meestal gekoppeld aan een workshop gegeven door een van de dansers.